Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karaoke ke stažení

Programy pro přehrávání karaoke:

Zde uvádíme  výběr několika programů týkajících se karaoke, které naleznete na serveru slunečnice zdarma ke stažení.
 

vanBasco's Karaoke Player 2.53
Skinovatelný přehrávač souborů Karakoe (*.kar) a MIDI souborů. V přehrávači lze měnit hlasitost nahrávky a její tempo, můžete dokonce ztlumit jednotlivé nástroje atd. Přehrávač podporuje MIDI výstup v reálném čase a tvorbu playlistů. Lze jej také použít jako plugin to internetových prohlížečů MSIE a Netscape.
» Stáhnout zdarma (0,7 MB, freeware)
 

Karaoke 5 33a
Karaoke 5 je aplikace pro správu, vytváření a přehrávání karaoke souborů ve formátech MID, KAR, KFN, MP3 a CDG. Program je vybaven všemi základními funkcemi pro editaci audio souborů a umožňuje provádět i synchronizaci zobrazovaných textů s hudbou.
» Stáhnout zdarma (5,6 MB, freeware)

AV Video Karaoke Maker 1.0
AV Video Karaoke Maker slouží k tvorbě audio souborů pro využití v karaoke. Po odstranění zpěvu z audio souboru jej lze následně doplnit textem, vlastními obrázky nebo videem. AV Video Karaoke Maker si navíc poradí i s vytvářením jednoduchých videoklipů k písním a tvorbou titulků k DVD.
» Stáhnout zdarma (4,3 MB, freeware)

Free MP3 Karaoke Player 1.3
Free MP3 Karaoke je nenáročný přehrávač karaoke souborů ve formátu MP3. Při přehrávání je přehledně zobrazován text písně a uživatel si může nastavit font textu i jeho barvu.
» Stáhnout zdarma (1,3 MB, freeware)

KaraFun 1.18
Audio přehrávač určený pro přehrávání i vytváření vlastních karaoke audio souborů. Přehrává formáty CDG, KAR, KOK, LRC, MP3, OGG, MIDI, svůj vlastní formát KFN a další. Program obsahuje i jednoduchý editor, ve kterém lze z klasických audio formátů vytvářet speciální karaoke formáty KAR, KOK, LRC a CDG. Na webových stránkách autora je k dispozici ke stažení několik hotových karaoke souborů.
» Stáhnout zdarma (4,7 MB, freeware)

 

Písničky pro přehrávání karaoke:
 

 

Svět karaoke www.svetkaraoke.cz
Webovky s placenými písničkami. Lze je odsud přímo stáhnout nebo objednat na CD/DVD. Dobré zpracování skladeb. Velké množství formátů u každé skladby.

 

Karaoke shop www.pokrok.eu
Webovky s placenými písničkami. Lze je odsud přímo stáhnout nebo objednat na CD/DVD. Dobré zpracování skladeb. Velké množství formátů u každé skladby.
 
Hudba Hradiště hudba.hradiste.cz
Server s placenými písničkami. SKladby lze po dobití kreditu stahovat přímo z webu. Jiná možnost získání skladeb není. Přispívají zde i amatéři, takže ne všechny skladby jsou na dobré úrovni. Písničky jsou pouze ve formátu MIDI.